×
Skok na lyžích
Skokani našli v Německu pevnou půdu pod nohama

15.12.2013

Další závody Světového poháru v Titisee-Neustadt začaly na můstku HS 142 v pátek třináctého. Do německého střediska odcestovala opět šestice českých skokanů. Z kvalifikace postoupil Antonín Hájek, Jan Matura, Jakub Janda a Lukáš Hlava. Poslední dva zástupci Borek Sedlák a Martin Cikl se bohužel nekvalifikovali.

Hlavně nemotivovat!

08.12.2013

Maraton Světového poháru v Lilehammeru pokračoval 8. prosince kvalifikací mužů a hlavním závodem na můstku HS 138.

Smolný Lillehammer

07.12.2013

Světový pohár v Lilehammeru začal v pátek 6. prosince kvalifikací mužů a závodem smíšených týmů na můstku HS 100.

Skokanský Světový pohár v Kuusamu ve znamení větru

01.12.2013

Ve čtvrtek, 28. 11. měl začít další závod Světového poháru, tentokrát ve finském Kuusamu na můstku HS 142. Trénink i kvalifikace však byly přesunuty na pátek kvůli velmi silnému větru.

Světový pohár skokanů v Kuusamu vyhrál Schlierenzauer. Čechům se příliš nedařilo

29.11.2013

Kvalifikací a prvním kolem skončil pro české skokany na lyžích první ze dvou závodů SP ve finském Kuusamu. Jan Matura obsadil 33. místo, Jakub Janda skončil jedenáct příček za ním.

V prvním SP sezóny potrápil skokany vítr. Českou čest zachránil Janda.

24.11.2013

Solidní dvanáctou příčku vybojoval v prvním individuálním závodě Světového poháru Jakub Janda, premiérové vítězství si připsal Polák Biegun.

Sedm statečných

22.11.2013

Seriál letní Grand Prix se pro český tým vyvíjel velmi dobře a naši získali četná medailová umístění- Jakub Janda 1. a 3. místo, Čestmír Kožíšek 3., Antonín Hájek 3. Nejstabilnější výkony po celé léto stvrdil Čestmír Kožíšek šestým místem v celkovém pořadí Grand Prix 2013.

BE THERE!

BE THERE!

20.11.2013

Letní skokanská sezona je dávnou minulostí a české Áčko si balí kufry na první závod Světového poháru v Klingenthalu (22. – 24. 11.).

Král Matura odložil korunu a ladí před sezónou poslední detaily

19.11.2013

Pouhých několik dnů zbývá do startu skokanské sezóny. První závody světového poháru bude o předposledním listopadovém víkendu hostit německý Klingenthal. Právě tam skvěle zakončil letní Grand Prix Jan Matura.