×
Skokan na lyžích Janda navázal spolupráci s firmou SPORT 2000

Skokan na lyžích Janda navázal spolupráci s firmou SPORT 2000

29.07.2014

I rodící se spolupráce s úspěšnou firmou SPORT 2000 byla jedním z impulsů, které přiměly Jakuba Jandu pokračovat ve sportovní kariéře. Celosvětově uznávaná osobnost českého skoku na lyžích se bude podílet i na vývoji lyží.

Dohody se SPORT 2000 probíhaly celé jaro, nyní byla spolupráce oficiálně potvrzena. „Těšíme se a přejeme Jakubovi mnoho úspěchů v pokračování jeho závodní kariéry,“ vzkázala firma SPORT 2000 International, která je jedním z předních obchodních sdružení v Evropském sportovním zboží a prodejcem s 3500 obchodů se sportovním vybavením ve více než dvaceti zemích.

Takové nabídky si velmi vážím. Přišla v době, kdy jsem se rozhodoval, zda budu pokračovat ve své skokanské kariéře,“ říká dvojnásobný medailista z mistrovství světa. „Vedle možnosti mít k dispozici vhodný materiál, zde byla též nabídka spolupráce při vývoji skokanských lyží, kde můžu zúročit svoje dlouholeté skokanské zkušenosti. Jsem rád, že hned první dva závody na nových lyžích přinesly dvě druhá místa,“ připomněl Janda své stříbro z republikového mistrovství a historický český úspěch v týmových soutěžích, kterým bylo druhé místo na letní Grand Prix ve Wisle.

Web: www.sport2000skijumping-team.com

Jakub Janda při letní Grand Prix v polské Wisle

Fotogalerie


Oficiální sponzor

Partneři