×
Skokan Matura si odskočil do O2 arény pro cenný šperk

Skokan Matura si odskočil do O2 arény pro cenný šperk

31.10.2014

V zimní sezóně 2013 triumfoval v závodech Světového poháru, dokázal porazit Morgensterna či Schlierenzauera. Byla to pro Jana Maturu sezóna snů a za tyto skvělé výsledky si právem odnesl prestižní ocenění Král bílé stopy 2013.

Při příležitosti velkolepého koncertu Kylie Minogue v pražské O2 aréně převzal z rukou Geralda Reitera, generálního ředitele rakouské firmy Mevisto, na míru vyrobené rudé kameny, které byly vyrobeny z jeho vlasů a vlasů manželky Veroniky. Poukázku na tyto šperky získal při vítězství Krále bílé stopy. Výroba drahých kamenů bohužel nějaký čas trvá, a tak si závodník Dukly Liberec mohl převzít tento vzácný dar s drobným zpožděním.

Firma Mevisto se specializuje na výrobu drahých kamenů z lidských vlasů, zvířecích chlupů či popela. Pomocí speciální technologie a při vysokých teplotách transformuje lidské vlasy, chlupy, popel do rubínů a safírů. Vznikne tím velice originální a velmi cenný šperk.

,,Děkuji firmě Mevisto za krásný dar za vítězství v anketě "Král bílé stopy". Snahou bude na toto ocenění letos znovu zaútočit. Po narození dcery Emy mám dostatek motivace do nové sezony," dodal skokan liberecké Dukly.

MT

Fotogalerie


Generální partner

Hlavní partner

Partneři