×
Poděkování organizátorům Memoriálu Jiřího Rašky

Poděkování organizátorům Memoriálu Jiřího Rašky

01.09.2014

Velké poděkování patří organizátorům za pečlivou přípravu a organizaci Kontinentálního poháru mužů a Fis soutěže žen ve Frenštátě pod Radhoštěm. Skvělá atmosféra i profesionální přístup přispěly k bezproblémovému průběhu závodu.

 ,,Závody se velmi vydařily a jsem moc rád, že mohu celou akci hodnotit jen kladně. Byl jsem tu již na kontrole začátkem srpna, kdy bylo upozorněno na několik detailů, které organizátoři odstranili. Doufám, že se podaří tuto akci zopakovat i příští rok,“ pochválil závody Fis koordinátor Borek Sedlák.

Počasí, kvalitní skoky i dobrá organizace přispěly k tomu, že se závod setkal s velkým ohlasem jak z řad diváků, tak i samotných závodníků. Předseda organizačního výboru Roman Klíma a sportovní ředitel skoku na lyžích Rostislav Jozífek se již předběžně domluvili na zopakování dalšího ročníku Memoriálu Jiřího Rašky pro následující rok. Pokud nedojde k mimořádné změně, závod by se měl i příští rok konat v posledním srpnovém týdnu.  Diváci se tak již mohou těšit, že v roce 2015 Frenštát pod Radhoštěm bude opět patřit skokům na lyžích.

 Oficiální sponzor

Partneři