×
Čeští skokané si v Liberci vyzkoušeli roli hokejistů

Čeští skokané si v Liberci vyzkoušeli roli hokejistů

03.04.2015

Pavelec, Jágr... o tom se mohlo příchozím divákům v Liberci jen zdát, v hokejové roli se tentokrát představili přední čeští skokané: Matura, Hlava, Cikl, Holík, Štursa, Polášek a mnoho dalších.

Fanoušci by je skoro ani nepoznali, když se z kabin ve Svijanské aréně vyřítily dvojnásobné figury, než jaké známe ze skokanských můstků. Tentokrát naši skokané odložili lyže a sáhli po bruslích, hokejkách a dresech. Všichni se do nové role docela rychle vžili. Někteří by na ledě mohli dokonce konkurovat i hokejovým reprezentantům. A stejně jako na můstcích, ani tady našim klukům nechyběly odvaha a humor. "Scházíme se tu každý rok, je skvělé si vyzkoušet i jiný sport, odreagujeme se a čerpáme síly na novou sezónu," řekl reprezentační trenér juniorů Jiroutek.

Že se nejedná o žádné lenošení, se všichni přesvědčili hned na začátku. Rychlá hra, střídání, nahrávky, to vše dalo reprezentantům pěkně zabrat. "Docela jsme makali, asi si půjdu lehnout,“pousmál se po tréninku Martin Cikl. Hokejový "dýchánek" trval přes devadesát minut a všichni se shodli na tom, že prozatím skokanské lyže ještě na chvíli nevymění. 

MT + ŠS

Fotogalerie


Generální partner

Hlavní partner

Partneři