×
O nás

Lukáš Heřmanský
Prezident SLČR

 

Výkonný výbor SLČR

Martin Štěpán
I. Vicepresident

 

Lukas Sacher
II. Vicepresident

 

Tomáš Slavík
Člen Výkonného výboru

 

Miroslav Schimmer
Člen Výkonného výboru

 

Sekretariát

Jakub Čeřovský
Generální sekretář

722 531 522

Monika Janstová
Asistentka generálního sekretáře

739 321 555

Daniela Štrougalová
Asistentka - evidence, členská základna

608 550 401

Petr Mach
Ekonomický ředitel, jednatel Czech Ski s.r.o.

602 170 620

Alena Cízlová
Ekonomka

603 909 011

Milada Bystřická
Účetní

605 502 829

Tereza Eliášová
Marketingová ředitelka

777 278 802

Tomáš Haisl
Tiskový mluvčí, manažer komunikace

602 722 821

Petra Ivánková
Manažerka komunikace

734 707 177

Sporty a disciplíny

Akrobatické lyžování

Ivo Uher
Předseda akrobatického lyžování

 

Vladimír Augusta
Sportovní ředitel akrobatického lyžování

774 444 704

Monika Janstová
Asistentka akrobatického lyžování

739 321 555

Alpské disciplíny

Ladislav Forejtek
Předseda alpských disciplín

 

Danuta Štrougalová
Manažerka alpských disciplín

608 555 088

Michaela Jaroušová
Asistentka alpských disciplín

737 222 451

Běžecké disciplíny

Pavel Benc
Předseda běžeckých disciplín

 

Lukáš Sacher
Sportovní ředitel běžeckých disciplín

724 027 028

Jitka Bartoňová
Asistentka běžeckých disciplín

723 069 682

Snowboarding

Miroslav Schimmer
Předseda snowboardingu

 

Michaela Šternová
Asistentka snowboardingu

737 222 434

Severská kombinace

Radek Cikl
Předseda severské kombinace

 

Tomáš Slavík
Sportovní ředitel severské kombinace

777 034 415

Skok na lyžích

Jakub Janda
Předseda skoku na lyžích

 

Martin Ditrich
Sportovní ředitel skoku na lyžích

724 245 515

Jitka Pánková
Asistentka skoku na lyžích

737 222 483

Travní lyžování

Václav Mačát
Předseda travního lyžování

 

Václav Srb
Sportovní ředitel travního lyžování

603 241 250

Základní lyžování

Petr Meloun
Předseda základního lyžování

739 255 646

Dozorčí rada

Roman Kumpošt
Předseda DR

 

Robert Varga
I. místopředseda DR

 

Petr Šrejtr
II. místopředseda DR

 

Ladislav Forejtek
Člen za alpské disciplíny

 

Ivo Uher
Člen za akrobatické lyžování

 

Pavel Benc
Člen za běžecké disciplíny

 

Radek Cikl
Člen za severskou kombinaci

 

Jakub Janda
Člen za skok na lyžích

 

Petr Meloun
Člen za základní lyžování

 

Václav Mačát
Člen za travní lyžování

 

Michal Dvořák
Člen za snowboarding

 

Plénum dozorčí rady

Věra Chvátalová
Člen za Ústecký KSL

 

Josef Gabriel
Člen za KSL Vysočina

 

Oto Kaděrka
Člen za Olomoucký KSL

 

Milan Kettner
Člen za Pardubický KSL

 

Pavel Korvas
Člen za Jihomoravský KSL

 

Milan Koryťák
Člen za Plzeňský KSL

 

Jiří Langmaier
Člen za KSL Praha

 

Věra Langmaierová
Člen za Středočeský KSL

 

Pavel Pavel
Člen za Jihočeský KSL

 

Iveta Roubíčková
Člen za Liberecký KSL

 

Jiří Skoumal
Člen za Moravskoslezský KSL

 

Blanka Sochorová
Člen za Královéhradecký KSL

 

Klára Suchanová
Člen za Karlovarský KSL

 

Jaroslav Trhlík
Člen za Zlínský KSL

 

Komise

Disciplinární komise

Daniel Volopich
Předseda DK

 

Ekonomická komise

Petr Mach
Předseda EK

 

Lékařská komise

Jiří Obenberger
Předseda LK

 

Metodická komise

Petr Houser
Předseda MetK

 

Mezinárodní komise

Roman Kumpošt
Předseda MezK

 

Bohumír Zeman
Člen za alpské disciplíny

 

Petr Mach
Člen za běžecké disciplíny

 

Vladimír Augusta
Člen za akrobatické lyžování

 

Tomáš Slavík
Člen za severskou kombinaci

 

Jan Baier
Člen za skok na lyžích

 

Lenka Dvořáková
Člen za snowboarding

 

Daniel Mačát
Člen za travní lyžování

 

Pavel Krnáč
Člen za základní lyžování

 

Anežka Přibylová
Člen za telemark

 

Revizní komise

Lukáš Trojan
Předseda RK

 

Pavel Lipanský
Člen RK

 

David Jindra
Člen RK

 

Jiří Matoušek
Člen RK

 

Roman Peštuka
Člen RK

 

STK – R

Petr Houser
Předseda STK-R