×
Představení klubům
Žižkovský tygři se představují

Žižkovský tygři se představují

12.02.2016

Historie klubu se začala psát v osmdesátých letech 20. století, kdy byl založen Klub klasického lyžování VŠTJ Ekonom Praha. Dnes už mu ale nikdo neřekne jinak než Žižkovský tygři a jeho členy, kterých je zhruba 50, můžete vídat na závodech Vysokoškolské ligy, na Akademickém mistrovství republiky nebo v seriálech dálkových běhů, a to jak tuzemských, tak zahraničních. Sami pořádají Tygří skiatlon a sprint dvojic, závody, které se letos odehrají během nadcházejícího víkendu – 13. a 14. 2. v jabloneckém lyžařském areálu Břízky.

SK Nové Město na Moravě se představuje

SK Nové Město na Moravě se představuje

04.12.2015

Když se řekne Nové Město na Moravě, asi každého lyžaře (a dnes už i nelyžaře) napadne běh na lyžích, biatlon, horská kola, Zlatá lyže, světové poháry a mistrovství světa, ale také krásné sportovní prostředí s výborným zázemím jak pro sportovce, tak pro organizační týmy. Málokdo už si ale uvědomuje, že bez dlouhé historie a především obrovského nasazení zdejších lidí by se Česká republika mohla těžko chlubit tímto „pokladem“…

Dejte vědět o svém klubu!

Dejte vědět o svém klubu!

01.12.2015

Představte svůj klub i vy! Stačí nám poslat podklady nebo základní informace, které můžeme zpracovat - a rádi budeme váš klub prezentovat. Hodí se informace z historie i současnosti, o zázemí i členské základně, pořádaných závodech i soutěžích, kterých se váš klub účastní. Věřte, že každá informace = dobrá informace ;-)

Filtr

Generální partner

  • cpp
  • cpp

Hlavní partner

Partneři