×
Začíná mezinárodní mistrovství České republiky v alpských disciplínách

Začíná mezinárodní mistrovství České republiky v alpských disciplínách

23.03.2018

Černá World Cup sjezdovka ve Špindlerově Mlýně hostí od pátku 23. března do neděle 25. března Mezinárodní mistrovství České republiky v alpském lyžování, konktrétně slalom a obří slalom, neboť rychlostní disciplíny se konaly již v lednu. Touto akcí vyvrcholí Český pohár.

V pátek jedou muži obří slalom, v sobotu ženy obří slalom a v neděli obě kategorie slalom. Největšími favority na zítřejší obřákový titul jsou - při absenci zraněného Kryštofa Krýzla – Ondřej Berndt.

Na poslední chvíli se odhlásila Kateřina Pauláthová, která laboruje se zády a již dlouho je známo, že nebude startovat ani olympijská vítězka v super-G Ester Ledecká, která nyní rovněž léčí záda. Bohužel nedorazí ani Jan Zabystřan a Filip Forejtek. Těšit se naopak můžete na Honzu Hudce, olympijského medailistu ze ZOH 2014 v super-G, tehdy pod vlajkou Kanady a také člena RD výběru a olympionika Adama Kotzmanna.

Těšíme se také na výkony Gabriely Capové a Martiny Dubovské, kterým to v posledních dnech na Far East Cupu extrémně šlo, a mnoho dalších, včetně našich nejlepších juniorů.

(EK)

Photo: CzechSki
Partner

Toyota

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska