×
VIDEO: Skiinterkritérium 2016. Mezinárodní FIS závod žáků v Říčkách v Orlických horách

VIDEO: Skiinterkritérium 2016. Mezinárodní FIS závod žáků v Říčkách v Orlických horách

15.03.2016

Přinášíme další pořad o lyžování z dílny O2 Sport. Tentokrát z Říček v Orlických horách, kde se jel na konci ledna mezinárodní závod FIS žáků – Skiinterkritérium 2016. Jak si vedly mladé naděje českého lyžování v konkurenci svých vrstevníků ze 14 zemí světa?

Povedený sestřih z atraktivního žákovského závodu, ve kterém se české talenty rozhodně neztratily, můžete zhlédnout přímo na oficiálním webu Svazu lyžařů ČR ve videogalerii zde, nebo na svazovém youtube kanálu zde.

Záznam ze Skiinterkritéria je druhým dílem lyžařských videí, která v průběhu letošní sezony natočila televizní stanice O2 Sport. Kromě toho, že je můžete vidět na televizních obrazovkách, nyní budete mít exkluzivní možnost zhlédnout množství tuzemských závodů také přímo zde na oficiálních webových stránkách SLČR.

Postupně budeme ve spolupráci s O2 Sport zveřejňovat závody napříč jednotlivými úseky. Těšit se tedy můžete na závody ve sjezdovém lyžování, běhu na lyžích, snowboardu, skikrosu či v akrobatickém lyžování. Sledujte náš web, facebook i youtube! 

THPartner

Toyota

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska