×
Pohár České pošty v alpském lyžování žáků 2015/16 začíná

Pohár České pošty v alpském lyžování žáků 2015/16 začíná

07.01.2016

Pohár České pošty v alpském lyžování žáků 2015/16 začíná. Tato tradiční dlouhodobá soutěž těch nejmladších závodníků je letos pod hlavičkou nového partnera - České pošty.  

Seriál závodů začíná 7.-8. ledna obřími slalomy v Koutech, na které bezprostředně o víkendu 9.-10.1. navazuje slalom a vyřazovací závod v Bílé. Jak dále naleznete program v oficiálním programu, pohár dále pokračuje ve Špindlerově Mlýně (30.-31.1. - GS, SL), v Albrechticích v Jiz. horách (20.-23.2. - SG, SL, GS, VZ), v Peci p.Sněžkou (12.-14.3. - 2xGS, VZ) a na Klínovci (20.-22.3. - 2xGS, SL). Závody v Albrechticích budou zároveň oficiálním Mistrovstvím ČR žáků v alpském lyžování. Soutěží se jako obvykle ve dvou kategoriích - mladší a starší žáci, chlapci a děvčata. 

Loňskými vítězi Českého poháru žactva byli Jan Ouvín, Nikola Bubáková mezi staršími a Adam Klíma s Veronikou Vanickou mezi mladšími. Nejlepším odddílem se stal v celkovém hodnocení Ski Bílá před SA Špindl a TJ Spartakem Rokytnice.  

Výsledky jednotlivých závodů můžete průběžně sledovat jako obvykle v kalendáři závodů alpského lyžování na stránkách SLČR zde.

Průběžný bodový stav celkového hodnocení Poháru České pošty pak naleznete zde.

(ah)  

   

 

 

 

Fotogalerie


Partner

Toyota

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska