×
Partnerem žákovské alpského lyžování je Nokian Tyres

Partnerem žákovské alpského lyžování je Nokian Tyres

25.10.2018

Novým titulárním partnerem Českého poháru žáků je výrobce pneumatik Nokian Tyres. Celosezónní žákovský seriál tak ponese název Český pohár žáků Nokian Tyres. Už nyní se s vámi těšíme na zimu!

Už v minulé sezóně Nokian Tyres podporoval alpské lyžaře, když členům reprezentačních týmů dospělých dodával sady pneumatik. Je to mu tak i letos, takže naši reprezentanti se i nadále budou moci spolehnout na nové kvalitní sady pneumatik, které je nenechají v nouzi ani v těch nejtěžších podmínkách. 

Alpští lyžaři se na lyžích prohánějí hodně rychle a umí nést i vysoké riziko spojené s ovládáním lyží ve vysoké rychlosti, zároveň však musí být přesní a precizní. To všechno – obuto na čtyřech kolech - umí i Nokian Tyres. „Kvalitní pneumatiky poskytují větší bezpečí při našem nikdy nekončícím cestování, i při krkolomných výjezdech po zledovatělých či zasněžených cestách do vysokohorských středisek na závody a tréninky. To, že se dostanu bez problémů všude, kam potřebuji, je pro mě zásadní,“ říká členka reprezentačního áčka Martina Dubovská.

Jsme rádi, že rozjíždíme novou spolupráci, respektive, že tu stávající posouváme o další úroveň a děkujeme Nokian Tyres!

Tým alpských lyžařů 

(EK)

Photo: Archiv Nokian Tyres

Fotogalerie


Toyota

Hlavní partner OSÚ AD SLČR

Partner

Pool Partner

Mediální partneři