×
Klára Křížová posilou svazového webu

Klára Křížová posilou svazového webu

14.06.2018

V průběhu sezony ukončila kariéru profesionální závodnice, ze světa lyžování ale neodchází. Klára Křížová bude svými články a komentáři přispívat na oficiální web Svazu lyžařů ČR. Právě zde tak budete pravidelně nacházet postřehy na aktuální témata očima bývalé špičkové sjezdařky.

„Chvíli jsem přemýšlela, jestli do toho jít a zkusit si psaní článků pro svazový web. Nebyla jsem si moc jistá, zda na takovou práci budu mít cit a vůbec budu vědět, co a jak čtenářům předat a říct. Ale pak jsem si řekla proč ne, já sama, když jsem si četla jakékoliv články, tak mne zajímalo, co by si o tom myslel nějaký dotyčný sportovec či obecně člověk, který dané věci rozumí, nebo se v tom konkrétním oboru pohybuje.

Nejsem žádný žurnalista, proto na mne musíte brát v tomto ohledu trošku zřetel. Plánuji články dělat očima bývalého závodníka, který by rád předal i své vlastní zkušenosti a přiblížil čtenářům, jak to vlastně v tom našem kolotoči vypadá. Věřím, že pro vás budou mé texty o to zajímavější a přirozenější.

Také jsme se domluvili, že by mohlo být zajímavé i k objektivní zprávě přidat můj subjektivní pohled na věc, což se třeba některým nebude muset občas líbit, ale každý má možnost mít svůj názor, a já budu reprezentovat pouze ten svůj.

Je to pro mne další velká výzva, protože pod těmi články se podepisuji svým jménem.  Tak uvidíme, jak mi to půjde, každopádně jsem za tuto zkušenost moc ráda. A musím říct, že mne to zatím baví, je zajímavé dívat se na závody a vše okolo lyžování zase z druhé stránky věci.

Pevně věřím, že budou mé příspěvky bavit i Vás!“

Klára KřížováToyota

Hlavní partner OSÚ AD SLČR

Partner

Pool Partner

Mediální partneři